İSMAİL BAYRAK
İyi bir vatandaşlık sosyal sorunlara karşı harekete geçmektir.Eko-Okullar Projesinde Bayrak Heyecanı
Eko-Okullar Projesinde Bayrak Heyecanı - [4/6/2015]

Eko-Okullar Projesini yürüten okullar uluslararası Yeşil Bayrak ödülüne sahip olmak için denetime tabi tutuldular.

Bir Oyuncakla Sen de Umut Ol
Bir Oyuncakla Sen de Umut Ol - [4/7/2015]

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ve Espark Alışveriş Merkezi işbirliğiyle 1-30 Nisan tarihleri arasında “Bir Oyuncakla Sen de Umut Ol” sloganıyla oyuncak toplama kampanyası düzenlendi.

Çanakkale Zaferi Sergisi 24 Nisan'a Kadar Açık
Çanakkale Zaferi Sergisi 24 Nisan'a Kadar Açık - [4/7/2015]

Tepebaşı Belediyesi, Çanakkale Zaferi’nin 100.yılı etkinlikleri kapsamında “Zafere Yolculuk” sergisi ile Çanakkale Savaşlarına tarihi yolculuğa çıkartıyor.

Kurşunlu'nun Işıkları, Dünya Saati İçin kapatıldı
Kurşunlu'nun Işıkları, Dünya Saati İçin kapatıldı - [3/29/2015]

Çevre konusundaki kitlesel hareket olan Dünya Saati etkinliğine bir büyük destekte Eskişehir Odunpazarı Belediyesinden geldi. Dünya Doğayı Koruma Vakfı tarafından organize edilen, iklim değişikliği sorununa dikkat çekmeyi amaçlayan etkinliğe Kurşunlu Külliyesinde 1 saat süreyle ışık kapatarak destek veren Odunpazarı Belediyesi, çevreye verdiği değeri bir kez daha gözler önüne serdi.

Ihlamurkent, Ihlamurağacı ile Tanıştı
Ihlamurkent, Ihlamurağacı ile Tanıştı - [3/30/2015]

Eskişehir’de gerçekleştirilen yeşil alan çalışmalarına uluslararası bir boyut kazandıran ve Türkiye’nin ilk barış ve kardeşlik ormanını Eskişehir’e kuran Odunpazarı Belediyesi, Ihlamurkent’te ağaç dikim çalışması gerçekleştirdi.

Kalkanlı Tarihinin En Büyük Yatırımı
Kalkanlı Tarihinin En Büyük Yatırımı - [4/3/2015]

Bölgesel muhtarlar toplantısı ile Kırsal’ın sorunlarını masaya yatıran Odunpazarı Belediyesi, tespit edilen sorunları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyor.

 

Belirlenen program kapsamında ilk olarak üst yapı, temizlik ve çevre düzenleme çalışmalarına başlayan Odunpazarı Belediyesi, program kapsamında Kalkanlı mahallesinde yol yapım çalışması gerçekleştirdi.

Gelecekleri İçin 1324 Lt Atık Yağ Topladılar
Gelecekleri İçin 1324 Lt Atık Yağ Topladılar - [4/4/2015]

Hizmet alanı her geçen gün genişleyen Odunpazarı Geri Kazanım Projesine, Kılıçarslan İlkokulu’ndan büyük destek geldi. Çevrelerinden topladıkları 1324 lt bitkisel atık yağ’ı belediye yetkililerine teslim eden öğrenci ve veliler, çevreye verdikleri değeri gözler önüne serdi. 

Genç Kadınlar Hentbol Takımı Finalde
Genç Kadınlar Hentbol Takımı Finalde - [3/31/2015]

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü Genç Kadınlar Hentbol Takımı, Türkiye Şampiyonası yarı final grup maçlarında, Kocaeli Büyükşehir Belediyesini yenerek, grubunda birinci oldu. Finallere çıkan hentbolcular, Türkiye Şampiyonu olmak için mücadele edecekler.

Senfoni Orkestrası Ankara'da Konser Verdi
Senfoni Orkestrası Ankara'da Konser Verdi - [4/5/2015]

Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası Ankaralı sanatseverleri büyüledi. 32. Uluslararası Ankara Müzik Festivalinin açılış konserini Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası yaptı. Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrasının konseri Ankaralı sanatseverlerden büyük beğeni kazanırken açılış konserine aralarında önceki Cumhurbaşkanlarımızdan Ahmet Nejdet Sezer’in ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Şefi Gürer Aykal’ın da bulunduğu çok sayıda sanatsever katıldı.

Büyükşehir Belediyesi Basketbol Altyapı
Büyükşehir Belediyesi Basketbol Altyapı - [4/7/2015]

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü "Bütün çocuklar basketbol oynayacak" sloganı ile basketbol şubesini de kurarak altyapı faaliyetlerine başladı. En önemli misyonu “spor öncelikle centilmenliği ve dostluğu temelinde barındırır” olan Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü alt yapı faaliyetlerine başladı.

0.
1.
2.
. . .
109.
110.
»
»