İSMAİL BAYRAK
İyi bir vatandaşlık sosyal sorunlara karşı harekete geçmektir.Karahöyük Köyünde İftar
Karahöyük Köyünde İftar

Odunpazarı Belediyesi tarafından Karahöyük Köyünde düzenlenen iftar programı geniş bir katılımla gerçekleşti.

Düzenlenen programda AKP Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı, Salih Koca, Ülker Can, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı ve Ak Parti yetkilileri vatandaşları yalnız bırakmadı.

Kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla birlikte oruçlarını açan Avcı, Koca, Can ve Sakallı vatandaşlarla yakından ilgilenerek, vatandaşların dilek ve isteklerini dinledi.

Düzenlenen programda yaptığı konuşmada iftar programına büyük ilgi gösteren Karahöyük Köyü sakinlerine ve Urfalı kardeşlerimize teşekkür ediyorum diyen Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı; vatandaşların Ramazanını kutladı.

Büyük alkış alan konuşmasında;  biz et ve tırnak gibiyiz, kaderleri birlikte yazılmış insanlarız diyen Başkan Sakallı, Allah bu kardeşliğimizi hiçbir zaman bozmasın diyerek, bu anlamlı gecede kendilerini yalnız bırakmayan AKP Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı, Salih Koca ve  Ülker Can’a teşekkür ettiğini ifade etti.

AKP Eskişehir Milletvekilleri adına konuşan AKP Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı ise Karahöyük Köyünde, Karahöyüklü hemşehrilerimiz ve onlarla omuz omuza çalışan Urfalı kardeşlerimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz diyerek, bu anlamlı geceyi düzenleyen Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’ya teşekkür ettiğini belirtti.